Hakkımızda

Süper Trans Evden Eve Nakliyat

Supertrans Evden Eve Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Supertrans 2000 yılında taşımacılık sektörüne girmiş olup ağırlıklı olarak şehir içi eşya taşımacılığı konusunda hizmet vermekteydi. Yıllar ilerledikçe Nakliyat sektörünün ihtiyaçları şekillenmeye başladı ve doğal olarak bizde araç parkımızı sürekli yenilemek ve geliştirmek durumunda kaldık. Bir kaç Şehir içi Nakliye aracı ile başladığımız Evden Eve Taşımacılık işimize günümüzde onlarca kamyon, çekici ve Nakliyat asansörleri ile hizmet vermekteyiz.

Çabamız Müşteri Memnuniyeti

Supertrans zamanın akıp gitmesine seyirci kalmayarak günün koşulları neyi gerektiriyorsa ayak uydurmaya çalışarak Personel ve Araç kapasite ve kalitelerini sürekli olarak güncel tutmuştur. Yenilikçi yaklaşımımız sayesinde çalıştırdığımız personelimiz belirli aralıklarla eğitime tabi tutarak özellikle insan ilişkileri, iş güvenliği ve taşımacılık sektörünün profesyonel gereklerini yerine getirmeye gayret etmiştir. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde yeni ortaya çıkan ve Nakliyat Sektörüne dinamizm katan araç gereç ve cihazları bünyesine katmış ve Evden Eve Nakliyat hizmetinin en önemli unsuru olan can güvenliğini her zaman en önemli unsur olarak görmüştür. Bundan dolayı personelimize çalışma esnasında tedbir için her türlü imkânı sağlamaktayız. Şoförlerimiz gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmeti

Supertrans Ev Nakliyesi hizmetinde önceleri her firma gibi sıradan yükleme ve Nakliye hizmeti verirken günümüzde ise tabiri caizse Anahtar teslim hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yerinde tespiti yapıldıktan sonra eşya toplama, Eşya Ambalajlama, uygun mekânlarda Asansörlü Nakliyat hizmetlerinin tamamı verilmektedir. Ayrıca nakliye esnasında değerli ev eşyalarının zarar görmesini önlemek amacı ile bilhassa kırılacak eşyalar, beyaz eşyalar, mobilyalar ve diğer kıymetli şeyler itina ile havalı ambalajlara sarılarak hasar görmesi önlenmiş olur. Gerektiğinde dayanıklı tahta veya metal sandıklama işlemi yapılır.

Eşyalarınızı Sigortalı Taşımacılık ile güvence altına alın

Taşımacılık her zaman kendi içinde riskler taşıyan bir hizmet olduğu için müşterilerimizin eşyalarını Taşımacılık Sigortası ile güvence altına almaktayız. Hizmet başladığı anda sigortanız yürürlüğe girerek zarar görme riskini sıfırlamış olursunuz. Sigortalı Taşımacılık hizmetinde nakliye esnasında meydana gelebilecek her hangi bir olumsuzluk veya Kaza anında zararınızın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanır. Sizler de gönül rahatlığı ile ve zahmetsizce taşınmak istiyorsanız bizlere İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimi de Referanslar sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.