Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Ülkemizde son günlerde ekonomi her gün biraz daha büyürken özel sektör ve kamu kurumlarında da verilen hizmet kalitesinin ve hacminin arttırılabilmesi için çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Buna paralel olarak hizmet binalarının genişletilmesi ve bazen de yeni ve daha modern binalara geçişi zorunlu kılmaktadır. Fakat oturmuş bir düzeni ve verilen hizmetleri hiç kesintiye uğratmadan bu değişikliğin en kısa sürede yapılaması icap eder. İşte bu gibi durumlarda Profesyonel Ofis ve İşyeri Taşımacılığı konusunda deneyimli olan bir firmadan tam destek almak zorunda kalınır. Supertrans Evden Eve Eşya Taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi Kurumsal Ofis ve İşyeri Taşımacılığı hizmetinde de yüksek tecrübeye sahip profesyonel bir firmadır.

Taşınmak Kabusunuz olmasın

Nerdeyse tüm kurumlar ve işyerleri için taşınma denince özellikle sorumlu personeli müthiş bir sıkıntı sarar. Eşyaların zarar görmemesinden tutun da bir sonraki mesai gününe eksiksiz yetişebilme, iş düzeninin kaybolması, verimliliğin azalması gibi pek çok soru işareti onları rahatsız eder. Supertrans Kurumsal Ofis ve İşyeri Taşımacılığı hizmeti ile sizleri bu dertlerden kurtarıyor. İşyeriniz veya ofisiniz hangi düzende bulunuyorsa taşınma sonrası hiçbir aksamaya izin vermeden ve en kısa süre içerisinde taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Ofis Taşımacılığına Çağdaş Yaklaşım

İster tek bir odadan oluşan ofisiniz olsun, isterse yüzlerce personelin çalıştığı bir kamu kurumu olsun tüm müşterilerimize ücretsiz ekspertiz sonrasında profesyonel bir taşınma planı hazırlıyoruz.Katlarda bulunan tüm ofisler ve ofislerdeki eşyaların tamamı kodlama sistemi ile belirlenerek dikkatlice paketlenir, büyük eşyalar ve mobilyalar havalı ambalaj ile koruma altına alınır. Kurumda bulunan Arşiv ve Dosya bölümü ayrıca paketlenerek gerektiğinde su geçirmez sandıklar sayesinde muhafaza altına alınırlar. Tüm bu işlemler mümkün olan en kısa süre içerisinde yapılarak Nakliye aracına bölümlere uygun şekilde yüklenirler. Her eşya grubu kendi bölümüne indirilerek taşınma ve yerleşme kaygısı en aza indirilir. Personeliniz sadece kişisel eşyalarını toplayarak başka hiçbir işe karışmaları gerekmez. Barkod sistemi ile bölümlere ayrılan eşyalar ve mobilyalar ilgili birimlerde ambalajlarında çıkarılır ve yerlerine yerleştirilirler.