Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Eşya Taşıma

Nakliyat Sigortası sigortalı malların her türlü araç ile taşınması sırasında veya bu amaçla bekletildiği yerlerde uğrayabileceği zararlara karşı bu malları güvence altına alan bir mal sigortası çeşididir. Bu sigorta ile eşyaların herhangi bir araçla bir yerden başka bir yere nakliyesi sırasında ortaya çıkan risklere karşı korunması amaçlanır. Taşıma Sigortası, kamyon, tır, kamyonet vb. taşıma araçları ile yapılan tüm taşımalarda geçerlidir. Sigortalı Evden Eve Eşya Taşıma hizmetinin avantajlarından faydalanarak olası tüm risklerden korunabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Taşımacılığı hizmeti sayesinde sahip olduğunuz tüm eşyalarınız sözleşmenin imzalandığı andan itibaren eşyalarınızın teslim edilmesine kadar olan tüm süreçte sigorta poliçesinin koruması altındadır. Nakliye hizmeti ne kadar profesyonel yapılırsa yapılsın tüm tedbirler alınmış olsa bile kaza olma ihtimalini sıfıra indirmeyeceği gibi bunu hiç kimse garanti edemez dolayısıyla uygun bir fiyatla Nakliye Sigortası yaptırarak tüm bu risklerden korunmuş olacaksınız. Taşınması gerekenler doğal olarak sadece ev eşyalarından ibaret olmazlar. İşyeri Taşımacılığında da taşınacak olan tüm mallar ve makinalar da bu kapsam içerisinde yer aldığından ister küçük bir ofis olsun isterse kocaman bir fabrika tüm nakliye hizmetlerinde kapsamlı Nakliyat Sigortası seçeneklerimiz mevcuttur.

Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Supertrans Sigortalı Eşya Taşıma hizmetini sadece Evden Eve Nakliyat hizmetinde değil Şehirlerarası ve Şehiriçi tüm Nakliyat hizmetlerinde vermektedir. Mallarınız parsiyel yani birkaç parça eşyadan da oluşabilir ya da bir kamyon veya tır dolusu da olabilir, eşyalarınızın değerine göre sigorta poliçesi hazırlanarak bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Firmamız aynı zamanda en az sigorta hizmeti kadar önemli olan profesyonelliğin gerektirdiği diğer tüm tedbirleri de alarak işini asla şansa bırakmaz. Nakliye araçlarımız tam bakımlı olarak sefere çıktıkları gibi eğitimli personelimiz olası tüm risklere karşı deneyimlidir. Araçlarımız ve şoförlerimiz resmi olarak alınması ve bulundurulması gerekli tüm evrak ve sertifikalara sahiptirler.

Supertrans ile içiniz rahat

Firmamız sorumluluğun tesliminden itibaren nakliye sürecinin tüm aşamalarında, ücretsiz ekspertizden başlamak üzere eşyaların paketlenmesi ve asansörlü nakliye aşamasında şehiriçi veya Şehirlerarası Nakliyat sürecinde ve en nihayeti malların teslim yerine getirilip indirilmesi ve paketlerin açılarak yerlerine yerleştirilmesi aşamalarının tümünde müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için azami çaba sarf ederken kazanılan her müşterinin hizmet kalitemizi bir derece daha arttırdığının bilincinde olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.