Ankara Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Ankara Profesyonel Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Ev taşımak önceleri şimdiye oranla çok daha kolaydı. İnsanlar eşyalarını gazetelere sararak toplarlar, kırılacak eşyalar ise havlu vs. gibi şeylere sarılarak sepetlere konur ve böylece taşınma işlemi başlardı. Fakat günümüzde gelişen teknoloji ve çağın getirdiği yenilikler sayesinde eskiye oranla evlerimizde çok daha fazla eşya barındırıyoruz. Aynı zamanda maddi değeri oldukça fazla olan beyaz eşyalarımız ve elektronik eşyalarımız bulunmakta. Buna ilave olarak kırılacak eşyalarımızın sayısı ve değeri de bu gelişime paralel olarak arttı. Aynı zamanda mobilyalarımıza verdiğimiz önem ve mobilyaların taşınma esnasında kırılma sökülme gibi aksilikler yaşanması olası oldu. Böylece profesyonellik gerektiren evden eve eşya taşımacılığı ortaya çıkmış oldu.

 

Evden Eve Taşımacılık

Ev Eşyası Taşımak artık eskisi gibi değil

Yukarıda da değindiğimiz gibi eşya taşımak artık eskisi gibi değil, son derece uğraştırıcı ve zaman alan bir süreç haline geldi. Hele ki günümüzde son derece dinamik çalışıldığı düşünülürse tam bir kâbusa dönüşmesi kaçınılmaz olabiliyor. Eğer evden eve eşya taşınması konusunda deneyim sahibi değilseniz her taşınmada pek çok eşyanız ciddi zararlar görerek değerlerini yitirirler ve bazen yenisini edinmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu taşınma hazırlıklarına ilave olarak yitirdiğiniz zaman da en büyük kaybınız olarak size geri dönecektir. Yada belki sadece evden eve taşınma işiniz için çok kıymetli olan senelik izninizi ziyan etmiş olacaksınız. Evden Eve nakliyat sürecinde teknolojinin de gelişimiyle Asansörlü Taşımacılık adıyla mobil yük asansörleri sayesinde yüksek katlardan hacmi büyük beyaz eşya ve mobilyalar zarar görmeden kolayca taşınabilir hale geldi.

Süper Trans Sizler için Taşınmayı kolaylaştırıyor

Evden eve eşya taşıma işinin artık profesyonel bir süreç ve hizmet haline geldiğinden bahsetmiştik. Bu sürecin nasıl işlediğinden bahsedecek olursak, ilk basamağında Ücretsiz Ekspertiz işlemi yer almaktadır. Ekibimiz taşınacak olan eşyaların ve evin bulunduğu yer, kat, konum, merdiven, yük asansörü ve Asansörlü Eşya Taşıma aracının yerleştirileceği alan konusunda ayrıntılı incelemede bulunduktan sonra sizlere ayrıntılı olarak iş planını, taşınma sürecini ve taşınma maliyetini teklif şeklinde sunarlar. Ayrıca tüm bu süreçte kıymetli eşyalarınızın sigorta altına alınması tavsiyesinde bulunarak Eşya Taşıma Sigortası hakkında da bilgilendirilirsiniz. Eşyalarınızın sizin eliniz hiç değmeden zahmetsizce taşınmasını istiyorsanız profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınıza Eşya Paketleme ve Ambalajlama prosedürünü uygulayarak sizi bu zahmetten kurtarır. Siz kahvenizi yudumlarken profesyonel ekibimiz tüm toplanma ve paketleme işlerini sizin için gerçekleştirir.

Detaylı bilgi almak veya diğer soru ve talepleriniz için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.