Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı

Supertrans Şehirlerarası eşya taşıma hizmetini sektöre girdiği ilk yıllardan itibaren vermeye başlamış ve önceleri küçük tonajlı araçlar ile kuru yük nakliyesi yapılırken zamanın değişmesi ve ihtiyaçların çeşitlenmesi sonucu günümüzde profesyonel olarak Şehirlerarası Evden Eve Eşya Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Taşınacak olan şehrin uzaklığı veya yol şartlarının durumu ne olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine Evden Eve Eşya Taşımacılığı ve Parça Eşya Taşıma hizmeti vermekteyiz.

Teknolojinin getirdiği tüm imkânlardan faydalanıyoruz

Yıllar önce uzak bir şehre yapılacak olan Eşya Nakliyesi işinde araç ve personel tüm hazırlıklarını tamamlar ve haritasını da yanına alarak yola koyulurdu. Yolların tek şeritli ve çoğu zaman bozuk olması, araçların eski teknolojiye sahip olması, yol şartlarının mevsimsel zorlukları gibi problemlerle mücadele ederek bir iki hafta gibi oldukça uzun bir zamanda menzile varırlardı. Mobil teknolojilerin olmadığı ve tamamen tecrübeye dayalı nerdeyse macera denebilecek kadar çetin şartlarda yolculuk yapılırdı. Şimdi ise tüm araçlarımızda GPS takip sistemlerinden tutun da yol durumlarını ve hava şartlarını önceden bildirebilen teknolojilere sahibiz. Aynı zamanda ülkemizde yaşanan yol yapım çalışmaları sayesinde bugün ülkemizin en ücra köşesine bile çok kısa sürelerde ve emniyetli olarak Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı yapabiliyoruz.

İster parça eşya isterseniz eşyalarınızın tamamını taşıyoruz

Şehirlerarası Nakliye hizmeti iyi bir organizasyon ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Taşınacak olan eşyaların niteliğine ve kalkış varış yerlerine göre önceden planlama yapılır. Kamyon eğer tek kişilik bir yük taşıyorsa doğrudan varış noktasına en kısa rotadan giderek yükünü teslim eder. Fakat bazen birden fazla alıcıya ait eşyalar da bulunabilir. Böylesi durumlarda en uygun rotasyon belirlenerek eşyaların en kısa sürede alıcılarına teslimi hedeflenir ve buna paralel olarak planlama yapılarak Nakliye süreci başlatılır. Araçlarımızda bulunan araç takip sistemi sayesinde hangi saatte nerede olduğunu rahatlıkla görebilir herhangi olumsuz bir durumda müşterilerimiz derhal haberdar edilirler. Böylece sürekli bilgi akışı sağlanarak hem Evden Eve Nakliye Firması olarak bizler hemde müşteri olarak sizler gönül rahatlığı ile eşyalarınızı istediğiniz yere gönderebilirsiniz.