Parça Eşya Taşıma

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma hizmeti taşınacak olan yüklerin veya eşyaların bir kamyonu doldurmadığı durumlarda ortaya çıkan ve birden fazla müşteriye ait olan malların toplanarak bir kamyona yüklenerek yerlerine gönderilmesi işlemidir. Parça eşya taşıma hizmetinin en önemli avantajı taşınacak olan eşyanız bir kamyonu doldurmuyorsa tam kamyon parası ödemek zorunda kalmadan eşyanızın taşınabilmesi kolaylığıdır. Yükünüzün veya eşyanızın ebatlarının veya miktarının ne kadar olduğunun önemi yoktur, ister bir adet koltuk isterse yarım kamyon dolusu eşya olsun bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Zorunlu Taşınmalarda müşterilerimize büyük kolaylık

Yeni atanmış bir memur veya başka bir şehre göç etmiş bir kişi olabilirsiniz. Bazen de ailesinden uzakta okuyan bir üniversite öğrencisi olabilirsiniz. Okulunuz bittiğinde veya başka bir ile tayininiz çıktığında büyük zahmetlerle edindiğiniz eşyalarınızı yok pahasına birilerine vermek insanın hiç hoşuna gitmeyen bir durumdur. Bu durumda Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimizden faydalanarak eşyalarınızı çok uygun fiyata istediğiniz yere gönderme imkânına sahip olabiliyorsunuz. Firmamıza ulaşıp eşyalarınız ve taşınacağı yer hakkında kısaca bilgi vermeniz yeterlidir. Uzman personelimiz size en uygun süre ve en ekonomik fiyatları sunarak sizleri bu taşınma sıkıntısından kurtaracaktır.

 Dünya Standartlarında Nakliye Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmetimizde müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet verebilmek için teknolojinin bizlere sunduğu tüm imkanlardan faydalanarak yükün teslim alındığı andan itibaren teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçlerde müşterilerimizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz. Gerektiğinde eşyaların profesyonel olarak ambalajlanması veya sandıklanması hizmetini de vererek kıymetli eşyalarınızın zarar görmeden yerine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Parsiyel eşya taşıma konusunda tecrübe sahibi olan ekibimiz ve şoförlerimiz yüklerinizi en doğru şekilde yüklenme, boşaltma ve adrese teslim işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

 Hem Ekonomik hem de Kaliteli Hizmet

Parsiyel eşya nakliyesi hizmetimizde eşyalarınız standart kargo firmalarından çok daha ekonomik fiyatlarla taşınmakta olup almış olduğunuz hizmet kalitesinden ise asla ödün verilmemektedir. Parça Eşya Taşıma Hizmetimiz Şehirlerarası Nakliyat olabileceği gibi aynı şehirde semtler arasında da olabilmektedir. Fiyatlarımızın daha ekonomik olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi ise aynı güzergaha gidecek olan kamyon sayısının miktarından ve taşıma hacimlerinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.