Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evden Eve Eşya Taşımacılığı hizmetinde müşterilerimiz en çok fayda sağladığı hizmetlerimizden bir tanesi de Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetidir. Dinamik iş dünyasında taşınma olayı başlı başına büyük bir sorun teşkil eder. Günler öncesinden evdeki eşyalar paketlenmeye başlar, kırılacak eşyalar paketlenirken son derece dikkatli olmak gerekir eğer düzgün paketlenmez ise taşınma esnasında zarar görmesi ihtimali çok büyüktür. Eğer taşınacak olan aile veya kurum eşya taşıma ve paketleme konusunda tecrübe sahibi değilse taşınma işinin sonunda pek çok eşya kolaylıkla zarar göreceği için deyim yerinde ise bu onlara oldukça pahalıya patlar.

Eşyalarınızı profesyonel ellere teslim edin

Paketleme ve ambalajlama işlerini taşınacak olan kişiler yapmak istediklerinde karşılarına ilk çıkacak olan sorun uygun miktarda ve ebatta ambalaj malzemesi, karton koli vs. temin etmektir. Eşya taşınması esnasında doğru ambalaj malzemesi seçilmez ise kolilerin yırtılması, delinmesi ve taşınan eşyanın zarar görmesi ihtimali çok yüksektir. Siz eşyalarınızı emniyete aldığınızı zannederken kolileriniz açtığınızda kötü bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Supertrans Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti ile sizleri bu sıkıntılardan ve olası kırılma bozulma risklerinden kurtarıyor. Eşyalarınızın tamamını orijinal dayanıklı ambalaj malzemeleri ile profesyonelce paketleyip, kırılacak olan eşyalarınızı özel köpüklü ambalajlar ile koruma altına alıyoruz. Tüm mobilyalarınız çizilmelere ve darbelere karşı özel havalı naylon ambalaj malzemeleri ve koruma battaniyeleri ile paketleniyor. Üstelik tüm bu hizmetler size sunulurken siz sadece bir köşede kahvenizi yudumluyorsunuz.

Komple Eşya Paketleme ve Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız profesyonelce ambalajlanarak taşınma işlemi gerçekleştirildikten sonra asıl mesele her eşyanın paketlerinden çıkarılarak yerli yerine yerleştirilmesidir. Bu işlem eşya sahipleri tarafından yapıldığında çoğu zaman bir iki haftayı alır. Firmamız eşyalarınızın Evden Eve Nakliye işlemini gerçekleştirdikten sonra eşyalarınız yerlerine yerleştirilir ve tüm ambalajları sökülür ve böylece sizin için son derece zaman alan bir işlem bir gün bile sürmeden bitirilerek değerli zamanınız size ve sevdiklerinize kalır. Komple eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizi satın aldığınızda tüm ambalaj malzemeleri firmamız tarafından temin edilir, ambalajlama ve sökme işlemleri esnasında siz hiçbir şeye dokunmak zorunda kalmazsınız.